Logo Logo

O nás

Evropské centrum jazykových zkoušek a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. vzniklo v roce 2011 a zařadilo se jako třetí člen do skupiny vzdělávacích společností REE (edulab s.r.o. a jazyková škola Radost). 

Evropské centrum jazykových zkoušek je skutečnou školou zařazenou do rejtříku škol Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky s centrálou v Českých Budějovicích a působností po velké části České republiky, ať již přímo při realizaci mezinárodních jazykových zkoušek z angličtiny a němčiny, akcí dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, tak nepřímo při pořádání jazykových kurzů ve spolupráci s partnery. 

 

Akreditace a oprávnění

 

Z hlediska rozsahu služeb, množství certifikací a akreditací patří Evropské centrum jazykových zkoušek k několika málo institucím v zemi, které pokrývají nejširší škálu vzdělávacích potřeb pro mnoho cílových skupin:

  • jsme akreditovaným partnerem Cambridge English Language Assessment pro pořádání prestižních mezinárodních jazykových zkoušek z angličtiny Cambridge English a mezinárodních zkoušek z metodiky výuky anglického jazyka TKT a DELTA Module 1,
  • jsme jedním ze tří center v České republice s právem pořádat mezinárodní kurzy metodiky Cambridge CELTA,
  • jsme akreditovaným partnerem Österreichisches Sprachdiplom Deutsch pro pořádání jazykových zkoušek z němčiny ÖSD,
  • jsme akreditovaným partnerem Cambridge-Michigan Language Assessments pro pořádání zkoušek CaMLA pro studenty chystající se studovat na vysokých školách ve Spojených státech a dalších zemích,
  • jsme akreditovanou školou s právem pořádat státní jazykové zkoušky ve všech vyučovaných jazycích, 
  • jsme akreditovanou institucí pro pořádání kurzů dalšího vzdělávání pedagogických pracovníku a disponujeme širokou nabídkou služeb profesního rozvoje vyučujících jazyků,
  • jsme akreditováni pro pořádání pomaturitního studia,
  • disponujeme oprávněním MŠMT pořádat Doplňující didaktické studium anglického jazyka - jeden z kvalifikačních předpokladů pro výkon učitelské profese u neaprobovaných pedagogů. 

 

Naše škola patří do trojice nejsilnějších zkouškových center Cambridge English v České republice, je členem  mezinárodní skupiny Cambridge English Champions League a aktivně spolupracuje se zahraničními institucemi ve Velké Británii, Rakousku, Polsku, Španělsku a na Slovensku.

Scrollovat nahoru