Logo Logo
Letní kurzy 2020

Letní kurzy 2020

Publikováno: 14. 5. 2020

Naše příměstské tábory pro děti a letní jazykové kurzy Vám udělají RADOST!

Letní kurzy v naší Jazykové škole Radost!

 

Vyberte si z naší nabídky. Pokud Vám nevyhovuje termín nebo čas, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám vymyslíme jiné řešení

 

Příměstské tábory

O prázdninách do Afriky? No jasně! Dopolední pro starší děti nebo celodenní pro mladší děti, s rodilou mluvčí, zábavným i trochu poučným programem. Kdo byl s námi v Africe vloni, klidně se může přihlásit znovu - Afrika je veliká a letos z ní poznáme zase něco jiného.

Pro sourozence máme slevu.

 

Letní jazykové kurzy

Máte v plánu věnovat se v létě konečně taky sami sobě? Pracovat na svém vzdělávání, kariéře, vylepšení své hodnoty na trhu práce? Pak je letní jazykový kurz dobrou volbou. Přidejte k pravidelným lekcím s lektorem ve škole "domácí" angličtinu (filmy, seriály, knížky, PC hry, deník, anglicky mluvící skupinu na FB...)  a na konci léta máte v životopise další kolonku navíc. A můžete pročítat i pracovní inzeráty, na které jste si zatím netroufli.

 

Anglická letní konverzace

K létu patří setkávání, povídání, zábava, pohoda. Takové jsou naše anglické konverzace.

Naši lektoři připravují a vedou konverzační lekce tak, abyste zdokonalili svůj slovní projev, aktivovali slovní zásobu, používali anglické časy, které jste se určitě už mnohokrát v kurzech učili. A samozřejmě se u toho dobře bavili.

 

Letní kurzy angličtiny 1 x týdně

"Co můžeš udělat v létě, neodkládej na podzim". 1 x týdně zajděte k nám do školy, motivujte se k domácím "anglickým" aktivitám, konzultujte a sledujte s lektorem svůj jazykový pokrok!

 

Letní kurzy angličtiny 2 x týdně

Něco intenzivnějšího? Ale jistě!

 

Letní kurz němčiny 

Němčina není zrovna synonymem pro letní romantiku. Ale to je škoda! Jazyk světové filozofie a poezie, Immanuela Kanta a J. W. Goetha. A taky evropského businessu - takže proč nezačít s němčinou zrovna tohle léto?

 

Letní kurz španělštiny

Barcelona, Granada, Sevilla? Costa Brava, Ibiza, Mallorca? Ať už se tam letos podíváte nebo ne, umět jazyk zahřátý jižním sluncem nemůže být na škodu. Za rok budou taky prázdniny a na Fuerteventuru se dá letět i v listopadu...

 

Letní kurz francouzštiny

C'est la vie, c'est l'été, c'est français! Kdo by nechtěl vědět, o čem zpívá Edith Piaf, jak se správně vysloví Moulin Rouge a k romantickému výletu do Paříže přidat třeba vyznání ve francouzštině? Nebo si alespoň objednat něco k obědu.

 

Letní kurz italštiny

Bella Italia! Jak se nám po ní stýská! Třeba je konečně čas naučit se pár frází, které jsme vždycky chtěli umět. A příště už si objednat capuccino jako Julia Roberts v římské kavárničce.

 

Letní kurz ruštiny

Láká vás tajemství azbuky? Máte v plánu obchodovat s rusky mluvícími zeměmi? Nebo si chcete přečíst Oněgina v ruštině?

 

Letní individuály za letní ceny

Scrollovat nahoru