Logo Logo
Good news!

Good news!

Publikováno: 25. 3. 2020

Registrace ke zkouškám bez obav ze zrušení termínu. Cambridge Assessment English nás ujistili, že pokud by z důvodů opatření proti šíření koronaviru bylo Vaše původně plánované sezení zrušeno, bezplatně jej můžeme přesunout na nový termín.

Je však nutné se registrovat k původním termínům, jelikož do přesunutých sezení pak již registrace nebude možná.

 

Podívejte se na aktuální možnosti a registrujte se včas!

Chtěl(a) jsi zkoušku uplatnit u přijímaček na VŠ a máš obavy, že to nestihneš? Obrať se na svou univerzitu a požádej o prodloužení lhůty. Výsledky můžeš dodat škole hned, jak je Cambridge zveřejní ve svém systému on-line, což je cca 3 - 4 týdny po vykonání zkoušky.

Zkouška ti ale pomůže ve spoustě dalších situací. Některé VŠ ti ji uznají místo povinného semináře a zkoušky z angličtiny, certifikát můžeš doložit při výjezdu na stáž nebo na studium v zahraničí, uplatníš ho i v životopise, když budeš chtít lepší brigádu než na kase v Lidlu.

Zkouška Cambridge English má doživotní platnost, tak neváhej a udělej si ji teď, jestli jsi na ni připraven(á)!

Scrollovat nahoru