Logo Logo
Semináře v Ústí nad Labem a v Liberci: Lepší angličtina pro žáky základních škol

Semináře v Ústí nad Labem a v Liberci: Lepší angličtina pro žáky základních škol

Publikováno: 8. 1. 2018

Vyučujete angličtinu na základní škole v Ústí nad Labem nebo okolí? Máme pro Vás nápady, které Vám mohou pomoci!

Na semináři se zaměříme na doplňkové aktivity ke standardní výuce a na vyvážený rozvoj všech jazykových kompetencí. Budeme se věnovat výukovým nástrojům, které vedou děti a mládež k praktickému použití cizího jazyka v reálném životě a řekneme si také něco o způsobu hodnocení jazykových dovedností podle CEFR.

Představíme Vám systém jazykových kvalifikací Cambridge English především jako strukturovanou, zábavnou, efektivní a motivační cestu k lepší angličtině pro děti a zároveň jako inspirativní celosvětovou podporu pro vyučující.

Součástí semináře je i prezentace výukových materiálů z portfolia nakladatelství Cambridge University Press a to jak v průběhu semináře u jednotlivých témat, tak v závěru formou výstavky a konzultace. Lze domluvit zapůjčení.

Seminář i výstavka proběhnou v krásném sále Severočeské vědecké knihovny. Před seminářem, o přestávce i po ukončení Vám budou k dispozici pracovníci knihovny, s nimiž můžete konzultovat širokou nabídku aktivit a možností pro Vaši školu a Vaše žáky.

Lektorka: Mgr. Lucie Poláková, Centre Exams Manager

 

Ústí nad Labem

Liberec

KDY:

 úterý 20. 2. 2018, 13.00 - 14.45

(2 x 45 min, přestávka s malým občerstvením)

 čtvrtek 22. 2. 2018,  13.00 - 14.45

(2 x 45 min, přestávka s malým občerstvením)

KDE:

sál Severočeské vědecké knihovny,

ul. W. Churchilla 3, Ústí nad Labem

sál Krajské vědecké knihovny,

Rumjancevova 1362/1, Liberec

CENA:

zdarma

zdarma

Registrace:

do Ústí nad Labem ZDE

do Liberce ZDE

Všichni účastníci obdrží certifikát o absolvování semináře.

Uvítali byste tento seminář ve Vašem regionu? Kontaktujte nás!

 

Scrollovat nahoru