Logo Logo
Seminář Lepší angličtina pro žáky základních škol

Seminář Lepší angličtina pro žáky základních škol

Publikováno: 8. 1. 2018

Tentokrát v Krnově. Ale můžeme přijet i k Vám!

Na pozvání naší partnerské školy 4. ZŠ Žižkova v Krnově a místího MAP máme skvělou příležitost potkat se s aktivními vyučujícími ze základních škol.

Na semináři se zaměříme na doplňkové aktivity ke standardní výuce a na vyvážený rozvoj všech jazykových kompetencí. Budeme se věnovat výukovým nástrojům, které vedou děti a mládež k praktickému použití cizího jazyka v reálném životě a řekneme si také něco o způsobu hodnocení jazykových dovedností podle CEFR.

Představíme Vám systém jazykových kvalifikací Cambridge English především jako strukturovanou, zábavnou, efektivní a motivační cestu k lepší angličtině pro děti a zároveň jako inspirativní celosvětovou podporu pro vyučující.

Součástí semináře je i prezentace výukových materiálů z portfolia nakladatelství Cambridge University Press a to jak v průběhu semináře u jednotlivých témat, tak v závěru formou výstavky a konzultace. Lze domluvit zapůjčení.

Lektorka: Mgr. Lucie Poláková, Centre Exams ManagerVšichni účastníci obdrží certifikát o absolvování semináře.

Uvítali byste tento seminář ve Vašem regionu? Kontaktujte nás!

 

Scrollovat nahoru