Logo Logo
Seminář Lepší angličtina pro žáky základních škol

Seminář Lepší angličtina pro žáky základních škol

Publikováno: 8. 1. 2018

Tentokrát ve Žďáru nad Sázavou. Máme přijet i k Vám?

Užili jsme si skvělou příležitost potkat se s aktivními vyučujícími ze základních škol ze Žďáru nad Sázavou a okolí, kteří připravují budoucí kandidáty jazykových zkoušek Cambridge English.

Realizovali jsme pro ně seminář týkající se obsahu a významu samotných zkoušek,  o vlivu systému jazykových kurzů a jazykových zkoušek Cambridge English na jazykový pokrok malých a mladých studentů ze základních škol a na odlehčení jsme zařadili i nějaké interaktivní aktivity pro účastníky.

Ze semináře si vyučující odnesli nový pohled na principy výuky v přípravných kurzech i řadu tipů a podnětů, které mohou využít nejen v přípravných kurzech ke zkouškám, ale jistě i v běžných hodinách ve škole.

Uvítali byste tento seminář ve Vašem regionu? Kontaktujte nás!

 

Scrollovat nahoru