Logo Logo
Podzim plný zkoušek FCE / CAE, leden je šance pro opozdilce

Podzim plný zkoušek FCE / CAE, leden je šance pro opozdilce

Publikováno: 8. 12. 2017

Kdo rozlouskne na podzim jazykovou zkoušku FCE nebo CAE, bude mít maturitu a přijímačky v pohodě. Studenti v Liberci, v České Lípě, v Českých Budějovicích a v Ústí nad Labem se do toho letos pořádně opřeli!

Letošní podzim je plný šikovných studentů, kteří vědí, co chtějí a jdou za tím. Zkoušíme hlavně vyšší zkoušky, FCE a CAE (nově se jmenují B2 First a C1 Advanced), v papírové i v počítačové formě. Úspěšní kandidáti dostanou certifikáty právě včas, aby je uplatnili namísto pátého předmětu maturity, přiložili je k přihlášce na vysněnou vysokou školu, třeba i v zahraničí, nebo jimi prokázali svou jazykovou kvalifikaci v přijímacím řízení do super firmy.

Kdo se nestihl přihlásit na zkoušku v předvánočním termínu, má ještě jednu šanci, jak získat certifikát do konce března.

Tou šancí jsou zkoušky FCE / CAE v computer based formě 19. ledna 2019 v Českých Budějovicích nebo v Liberci. Přihlásit se na ně dá ještě po novém roce a certifikát přijde včas.

 

Scrollovat nahoru