Logo Logo
Náhradní způsob registrace

Náhradní způsob registrace

Publikováno: 10. 1. 2019

Než dáme dohromady hackery zničený registrační systém, využijte prosím náhradního seznamu termínů a registračního formuláře (pod tlačítkem "Více"). Děkujeme!

ZDE je náhradní registrační formulář (po kliknutí se otevře v novém okně).

A držte nám prosím palce, ať to brzy opravíme. Děkujeme za pochopení (i za ty palce)!

Zkouška

 

Termín zkoušky

  

Místo

 

Deadline pro registraci

 

CAE 16.3.2019 České Budějovice        11.2.2019
ÖSD ZD B1          16.3.2019 České Budějovice 19.2.2019
ÖSD ZD B2 16.3.2019 České Budějovice 19.2.2019
FCEfS 16.3.2019 České Budějovice 11.2.2019
FCEfS 16.3.2019 Jindřichův Hradec 11.2.2019
KET 16.3.2019 Jindřichův Hradec 11.2.2019
PET 16.3.2019 Jindřichův Hradec 11.2.2019
CAE 16.3.2019 Jindřichův Hradec 11.2.2019
YLE Movers 16.3.2019 Jindřichův Hradec 12.2.2019
YLE Starters 16.3.2019 Jindřichův Hradec 12.2.2019
YLE Flyers 16.3.2019 Jindřichův Hradec 12.2.2019
FCEfS 16.3.2019 Liberec 11.2.2019
CAE 16.3.2019 Liberec 11.2.2019
FCEfS 16.3.2019 Poděbrady 11.2.2019
CAE 16.3.2019 Poděbrady 11.2.2019
FCEfS 16.3.2019 Ústí nad Labem 11.2.2019
CAE 16.3.2019 Ústí nad Labem 11.2.2019
CAE CB 22.3.2019 Písek 1.3.2019
FCE CB 23.3.2019 Písek 1.3.2019
FCE 13.4.2019 Beroun 11.3.2019
KETfS 13.4.2019 Beroun 11.3.2019
PETfS 13.4.2019 Beroun 11.3.2019
KETfS 13.4.2019 Havlíčkův Brod 11.3.2019
PETfS 13.4.2019 Havlíčkův Brod 11.3.2019
KETfS 13.4.2019 Ústí nad Orlicí 11.3.2019
PETfS 13.4.2019 Ústí nad Orlicí 11.3.2019
YLE Starters 13.4.2019 Havlíčkův Brod 12.3.2019
YLE Flyers 13.4.2019 Havlíčkův Brod 12.3.2019
FCE 13.4.2019 Ústí nad Orlicí 11.3.2019
YLE Movers 13.4.2019 Havlíčkův Brod 12.3.2019
YLE Movers 27.4.2019 Žďár nad Sázavou 25.3.2019
YLE Starters 27.4.2019 Žďár nad Sázavou 25.3.2019
YLE Flyers 27.4.2019 Žďár nad Sázavou 25.3.2019
KETfS 4.5.2019 Kadaň 26.3.2019
PETfS 4.5.2019 Kadaň 26.3.2019
FCEfS 4.5.2019 Kadaň 26.3.2019
YLE Movers 4.5.2019 Kadaň 26.3.2019
YLE Starters 4.5.2019 Kadaň 26.3.2019
YLE Movers 4.5.2019 Krnov 26.3.2019
YLE Flyers 4.5.2019 Kadaň 26.3.2019
YLE Starters 4.5.2019 Krnov 26.3.2019
YLE Flyers 4.5.2019 Krnov 26.3.2019
CAE 11.5.2019 České Budějovice 2.4.2019
FCEfS 11.5.2019 České Budějovice 2.4.2019
KET 11.5.2019 České Budějovice 2.4.2019
PET 11.5.2019 České Budějovice 2.4.2019
FCEfS 11.5.2019 Chomutov 2.4.2019
KET 11.5.2019 Chomutov 2.4.2019
PET 11.5.2019 Chomutov 2.4.2019
KET 11.5.2019 Klatovy 2.4.2019
PET 11.5.2019 Klatovy 2.4.2019
FCEfS 11.5.2019 Klatovy 2.4.2019
YLE Starters 11.5.2019 České Budějovice 2.4.2019
YLE Flyers 11.5.2019 České Budějovice 2.4.2019
YLE Starters 11.5.2019 Chomutov 2.4.2019
YLE Flyers 11.5.2019 Chomutov 2.4.2019
YLE Starters 11.5.2019 Jindřichův Hradec 2.4.2019
YLE Flyers 11.5.2019 Jindřichův Hradec 2.4.2019
CPE 11.5.2019 České Budějovice 6.4.2019
YLE Starters 11.5.2019 Klatovy 2.4.2019
YLE Movers 11.5.2019 České Budějovice 2.4.2019
YLE Flyers 11.5.2019 Klatovy 2.4.2019
YLE Movers 11.5.2019 Jindřichův Hradec 2.4.2019
YLE Movers 11.5.2019 Chomutov 2.4.2019
YLE Movers 11.5.2019 Klatovy 2.4.2019
KETfS 18.5.2019 Mělník 9.4.2019
PETfS 18.5.2019 Mělník 9.4.2019
FCE 18.5.2019 Mělník 9.4.2019
KETfS 18.5.2019 Rakovník 9.4.2019
PETfS 18.5.2019 Rakovník 9.4.2019
KETfS 18.5.2019 Rumburk 9.4.2019
PETfS 18.5.2019 Rumburk 9.4.2019
FCE 18.5.2019 Rakovník 9.4.2019
FCE 18.5.2019 Rumburk 9.4.2019
YLE Starters 18.5.2019 Mělník 9.4.2019
YLE Flyers 18.5.2019 Mělník 9.4.2019
YLE Movers 18.5.2019 Rakovník 9.4.2019
YLE Movers 18.5.2019 Mělník 9.4.2019
YLE Starters 18.5.2019 Rakovník 9.4.2019
YLE Flyers 18.5.2019 Rakovník 9.4.2019
CAE CB 25.5.2019 České Budějovice 14.5.2019
FCE CB 25.5.2019 České Budějovice 14.5.2019
KETfS 25.5.2019 Liberec 15.4.2019
PETfS 25.5.2019 Liberec 15.4.2019
FCE CB 25.5.2019 Liberec 14.5.2019
KETfS 25.5.2019 Mladá Boleslav 15.4.2019
PETfS 25.5.2019 Mladá Boleslav 15.4.2019
CAE CB 25.5.2019 Liberec 14.5.2019
KETfS 25.5.2019 Praha 15.4.2019
PETfS 25.5.2019 Praha 15.4.2019
FCEfS 25.5.2019 Mladá Boleslav 15.4.2019
KETfS 25.5.2019 Příbram 15.4.2019
PETfS 25.5.2019 Příbram 15.4.2019
FCEfS 25.5.2019 Praha 15.4.2019
KETfS 25.5.2019 Ústí nad Labem 15.4.2019
PETfS 25.5.2019 Ústí nad Labem 15.4.2019
FCEfS 25.5.2019 Příbram 15.4.2019
FCE CB 25.5.2019 Ústí nad Labem 14.5.2019
CAE CB 25.5.2019 Ústí nad Labem 14.5.2019
YLE Starters 25.5.2019 Praha 16.4.2019
YLE Movers 25.5.2019 Ústí nad Labem 16.4.2019
YLE Flyers 25.5.2019 Praha 16.4.2019
YLE Starters 25.5.2019 Příbram 16.4.2019
YLE Movers 25.5.2019 Praha 16.4.2019
YLE Flyers 25.5.2019 Příbram 16.4.2019
YLE Movers 25.5.2019 Příbram 16.4.2019
YLE Starters 25.5.2019 Ústí nad Labem 16.4.2019
YLE Flyers 25.5.2019 Ústí nad Labem 16.4.2019
ÖSD ZD A1 25.5.2019 Rumburk 30.4.2019
ÖSD ZD A2 25.5.2019 Rumburk 30.4.2019
ÖSD ZD B1 25.5.2019 Rumburk 30.4.2019
ÖSD ZD B2 25.5.2019 Rumburk 30.4.2019

Náhradní seznam zkoušek uvádíme do konce května. Další kupa zkouškových termínů nás čeká v červnu, něco v srpnu a samozřejmě zase na podzim (listopad, prosinec). To už snad bude registrační systém opravený. V případě zájmu o zde nevypsané termíny nás prosím kontaktujte, pošleme Vám seznam kompletní. 

 

Scrollovat nahoru