Logo Logo
Tisková zpráva k přechodnému uzavření jazykové školy Winfield Cheb

Tisková zpráva k přechodnému uzavření jazykové školy Winfield Cheb

Publikováno: 27. 10. 2017

Obdrželi jsme informaci, že od 1.11.2017 bylo rozhodnuto o dočasném uzavření jazykové školy Winfield z provozně-technických důvodů až do odvolání. V současné době nemáme více relevantních informací, situaci dále sledujeme.

Jazyková škola Winfield je autorizovaným partnerem Evropského centra jazykových zkoušek a zastupuje naše zkouškové centrum v oblasti nabídky portfolia jazykových zkoušek na Chebsku a Sokolovsku.

Přípravné kurzy k jazykovým zkouškám realizuje Winfield samostatně a nezávisle na našem zkouškovém centru. Nejsme oprávněni a nemůžeme nijak řešit obchodní či právní vztahy mezi jazykovou školou Winfield a jejími studenty.

Jsme však připraveni hledat řešení pro zájemce o získání jazykové zkoušky a umožnit jim jazykovou zkoušku v Chebu složit. Žádáme proto všechny zájemce o složení jazykové zkoušky z angličtiny nebo němčiny o kontakt, abychom mohli pomoci situaci řešit.

Kontakt a informace je možno zanechat na e-mailové adrese studijni@elec.eu.

 

 

Scrollovat nahoru