Logo Logo
Jak na zkoušky Cambridge English: Young Learners (YLE)?

Jak na zkoušky Cambridge English: Young Learners (YLE)?

Publikováno: 10. 9. 2017

Vyučujete, nebo byste chtěli vyučovat, v přípravných kurzech ke zkouškám YLE?

Přijďte si k nám na seminář pro inspiraci!

Pozvánka na seminář v Evropském centru jazykových zkoušek


Jak na zkoušky Cambridge English: Young Learners (YLE)?


V tomto semináři se zaměříme na dětské zkoušky Cambridge English: Young Learners (YLE). Představíme si formát zkoušek Starters/Movers/Flyers, dostupné přípravné materiály a praktické tipy pro vyučující, kteří žáky na zkoušky již připravují nebo to plánují. Podíváme se také podrobněji na změny formátu zkoušek, ke kterým dojde v roce 2018. Hlavní část semináře je věnována konkrétním aktivitám zaměřeným na rozvoj slovní zásoby a měkkých dovedností (soft skills) hravou a motivující formou. Ze semináře si odnesete tipy a nápady, které můžete okamžitě implementovat do své výuky.


DOBA TRVÁNÍ: 2 x 45 min.
Lektorka: Mgr. Klára Marušková (Nakladatelství Fraus)


Cambridge English Key (KET) a Preliminary (PET) pro žáky ZŠ


V této navazující části se krátce zmíníme o významu vyšších zkoušek pro žáky druhého stupně ZŠ – proč a pro koho jsou vhodné, jak navazují na zkoušky YLE, jaký je rozdíl mezi zkouškami KET a YLE Flyers a ukážeme si také, jaké výukové materiály jsou k dispozici.


DOBA TRVÁNÍ: 30 min.
Lektorka: Mgr. Lucie Poláková (Evropské centrum jazykových zkoušek)


KDY: 11. 10. 2017 od 14. hod. Místo konání: Evropské centrum jazykových zkoušek Mlýnská 172/2, České Budějovice
Cena: ZDARMA


Registrace: www.seminare.fraus.cz

Scrollovat nahoru